About us

У нас ви знайдете найгарніші в Україні котеджі, міні-будиночки, купольні будинки та будинки з унікальною архітектурою і розміщенням для виїзду з міста на природу.

Ми створюємо zmista не просто як каталог місць для відпочинку. Для нас важлива ідея та історія створення будинку. Ми допомагаємо господарям показати своє творіння максимально різносторонньо.

З іншого боку, для гостей ми пропонуємо зручний спосіб вибрати і забронювати затишне місце для відпочинку за межами міста. 

Наш каталог будинків орієнтований на людей, які цінують перебування на природі, тишину і турботу про навколишнє середовище. Вам цікаві не галасливі туристичні регіони, а максимальне єднання з прородою. Вам цікаві розмови з місцевими жителями, їхні історії та побут. Для вас поїздка на відпочинок — це також процес пізнання локальної культури, етнографії та особливостей регіону.

Туризм в нашому розумінні — це підтримка місцевих громад, процес пізнання нового і турбота про природу. Хоча… це перш за все турбота про себе і своє ментальне здоров’я. Адже лише з повними силами ми здатні активно пізнавати та діяти в навколишньому світі. 

Для того щоб набратись сил, у вас є широкий вибір природних джерел енергії — ліси, річки, гори. В поєднанні з такими приємностями як гарячі чани, смачна місцева кухня, масажі, прогулянки або навіть екстримальні сплави по гірських річках процес відновлення буде приємнішим та швидшим. Затишні хатинки та їх турботливі господарі дають можливість поєднати силу природи та сучасний комфорт.


Наші принципи побудови платформи zmista.com 


Природність і простота. Багато будинків розміщені у важкодоступних локаціях, часто вимагають додаткового трансферу. Господарі, які піклуються про вас та свої будинки — такі ж люди, як ви. Варто розуміти, що часом природа чи інші обставини вносять корективи і щось може піти не за планом. Ми намагаємось описувати всі особливості будинків максимально чесно, нічого не приховуючи, щоб гості свідомо вибирали і знали, що їх очікує.

Люди і спілкування. Пам’ятайте, що не лише ви, як гості, вивчаєте локальну культуру — через вас так само пізнають світ усі, з ким ви спілкуєтесь протягом вашого відпочинку. Переважно, гості напряму спілкуються з власниками та господярями — це дає можливість відчути і зрозуміти ті цінності, які були закладені в ідею конкретного будинку. Наша задача донести цю ідею через сторінку будинку.

Екологічна відповідальність. Ми пропагуємо бережне ставлення до природи як власниками, так і гостями. Ми зацікавлені в тому, щоб господарі будинків бережно ставились до природних ресурсів і максимально інтегрувались в існуючі природні ландшафти. Сортування сміття, використання продуктів харчування місцевих фермерів, використання екологічних способів генерації енергії — це все про відповідальність і бережливе використання природніх ресурсів.


Історія створення zmista.com

З 2006 року ми розробляємо сайт оголошень для відпочинку shatsk.com. Сайт орієнтований виключно на регіон Шацьких озер, де ми стали лідерами ринку.


За більше як 15 років ми розробили зручну та функціональну платформу орієнтовану на власників будинків, які не завжди сильні в технічних особливостях інтернет-платформ.


В 2019 році ми вирішили розширити географію роботи на всю Україну. Проаналізувавши ситуацію на ринку після початку пандемії, ми відмітили швидкий ріст кількості будинків для відпочинку на природі. Наступні декілька років ми відвідували багато з таких будинків та вивчали їх філософію. Ми бачили, які труднощі виникають при пошуку та бронюванні будинків. 


Паралельно ми готували технологію для платформи zmista.com. Ми взяли найкраще з попереднього досвіду та додали нові знахідки, що відповідають сучасним вимогам ринку.
Запуск відбувся весною 2023 року. Робота над платформою постійно продовжується й надалі.


Хто ми?


Бондар Олександр
На старті сам працював над проектом: писав код та шукав перших клієнтів. Зараз далі займається розвитком платформи, пише код та багато спілкується з власниками будинків.

Камінський Микола
Відповідає за побудову надійної системи продажів та підтримки наших клієнтів — власників та господарів будинків. 


Правила розміщення будинків


Одне оголошення — один будинок. Так ми можемо показати будинок максимально якісно і зручно. Якщо у вас є декілька різних будинків — вони будуть логічно поєднані і видимі на сторінках кожного з будинків.

Прості умови розміщення: 10% від підтверджених вами бронювань з нашого сайту. Бронювання з вашого трафіку — безкоштовні.